Pas disa muajsh pritjeje, sezoni i NBA-së do të rifillojë sonte.Ndeshja hapëse do të jetë midis La Clippersit dhe Orlando Magic-ut.

Kjo ndeshje do të luhet nga ora 21:30 me orën tonë lokale. Pjesa e mbetur e sezonit në NBA do të luhet në qytetin Orlando pa prani tifozësh.

Të gjitha skuadrat tashmë janë vendosur në një pjesë të qytetit ku po kryejnë stërvitjet dhe po qëndrojnë të izoluar nga pjesa tjetër e qytetit.

Top Channel