Postoi foto me bikini por e fshiu menjëherë, Victoria Beckham bën “lëmsh” fansat…

22/07/2020 18:50

Victoria Bechkahm është duke shijuar pushimet së bashku me David e fëmijët në Itali dhe nga atje ajo ka postuar një foto seksi e veshur me bikini.

Mirëpo pak pas publikimit ajo e ka fshirë foton, për arsye që ende nuk dihen.

Ylli 46-vjeçar është shfaqur në foto me bikini të ngushta ngjyrë të verdhë, të cilat ia nxirrnin më në pah linjat perfekte. Krahas fotos, Victoria kishte shkruar:

“Mëngjeset e përsosura të verës”.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel