Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të yjeve të ekranit (FOTO)

22/07/2020 11:27

Njerëzit zakonisht krijojnë një shtëpi në mënyrë që të jetë sa më e rehatshme e mundur. As personazhet e famshëm nuk bëjnë përjashtime.

“Bright Side” ka publikuar disa nga shtëpitë e yjeve, ku do të ngelni pa fjalë nga forma që kanë apo edhe luksi. Shikoni fotot dhe vendosni se cila është e preferuara juaj.

FOTO GALERI
1/21
Shtëpia "Eye of House" e Naomi Campbell në ishullin Kleopatra, Turqi

Top Channel