Përfundon takimi dy orësh i Yuri Kim me Ramën: ‘SHBA i ka të qarta pritshmëritë për të marrëveshjen e 5 qershorit’

21/07/2020 17:46

Ka përfunduar takimi i ambasadores së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim me kryeministrin Edi Rama.

Ky takim ka zgjatur për rreth dy orë. Top Channel mëson se është diskutuar për një gamë të gjerë çështjesh, përfshi pritshmëritë e qarta dhe të mirënjohura të SHBA në lidhje me marrëveshjen e 5 qershorit të Këshillit Politik.

Top Channel