FOTO/ Tek dushet e plazhit, Alesia Bami “çmend” fansat me foton e fundit…

20/07/2020 21:30

Balerina Alesia Bami është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të formave të saj të bëshme.

Ajo së fundmi është duke shijuar pushimet në plazh dhe nuk ka ngurruar të publikojë fotot me rroba banje nga atje.

E veshur me  “body” në ngjyrë të zezë, balerina ka freskuar trupin në dushet publike, por ajo që bie në sy janë linjat trupore thuajse perfekte.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Top Channel