Djali i aktorit turk flet shqip, ja fjalën që përdor më shpesh (FOTO)

19/07/2020 15:06

Almeda Abazi dhe aktori turk, Tolgahan Sayisman, u bënë prindër për herë të parë në maj të vitit që lamë pas.

Bukuroshja shqiptare solli në jetë vogëlushin Efehan, i cili duket se iu ka ndryshuar jetën përgjithmonë.

Almeda së fundmi ka vendosur që të realizojë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, duke iu kthyer përgjigje në “Instastory”. Pyetjet kanë qenë nga më të ndryshmet, madje dikush i ka thënë nëse Efehani di ndonjë fjalë shqip.

Abazi ka treguar se i biri flet shqip, ai thotë fjalën “nona” për gjyshen e tij. “Po, nonaaa, kështu e thërret mamin tim”, ka shkruar Almeda.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel