Nga Sharon Stone tek Rita Ora, VIP-at që dolën pa reçipeta në publik (FOTOT)

15/07/2020 10:05

Yjet e showbizzit janë bërë disa herë objekt diskutimesh për (zh)veshjet e tyre. Edhe pse në shumë raste shfaqen ekstravagante dhe plot sharm, jo pak herë e kanë tepruar.

Më poshte do gjeni disa foto të sjella nga BrightSide të daljeve pa reçipeta të tyre.

Nga Rita Ora, Rihhana, Kim Kardashian e J Lopez…Shihni FOTOT:

Top Channel