Ilustrim

Një 40-vjeçar është paraqitur ditën e sotme në spitalin e Kurbinit për të mjekuar një plagë të marrë në krahun e tij.

Sipas njoftimit paraprak të dhënë nga policia dyshohet që 40-vjeçari, shtetasi Vasil Rama, të jetë qëlluar me armë zjarri.

Pas ndihmës mjekësore Rama është larguar për në banesë ndërkohë që policia po heton mbi zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i plotë:

Më datë 13.07.2020, shtetasi V.R., banues në Gjormë ,Kurbin është paraqitur në spital Kurbin për mjekim, i cili kishte dëmtuar krahun e djathtë,dyshohet me armë zjarri dhe pas ndihmës mjekësore është larguar për në banesë.

Shërbimet e Policisë Kurbin po punojnë për sqarimin e plotë të kësaj ngjarje.

Top Channel