Rama poston videon dhe promovon si destinacion turistik lumin e Shalës

11/07/2020 07:09

Kryeministri Edi Rama ka postuar në profilin e tij në Facebook videon me pamjet e lumit të Shalës duke e promovuar si atraksion turistik.

Lumi i Shalës vitet e fundit ka pasur një rritje të numrit të turistëve që ka bërë të rriten edhe investimet. Si destinacion lumi i Shalës është promovuar shpesh edhe nga të huajt.

“MIRËMËNGJES ?

dhe me këto pamje të kristalta nga lumi i Shalës, ju uroj një fundjavë të mbarë”- shkruan Rama.

Top Channel