Ende asnjë gjurmë e aktores Naya Rivera, ish-burri i saj fotografohet me djalin e tyre për herë të parë pas ngjarjes së tmerrshme

10/07/2020 11:42

Ish-burri i zemërthyer i Naya Rivera e humbur pa gjurmë, u pa për herë të parë duke ngushëlluar djalin e tij të vogël vetëm një ditë pasi aktorja Glee u zhduk nga një liqen në Kaliforni, ku ajo po luante me djalin e tyre katërvjeçar.

Babai i Ryan Dorsey u vu re duke mbajtur Joseyn në krahë ndërsa ata u larguan nga shtëpia e motrës së Nayas, modeles Nickayla Rivera në Valencia, Kaliforni të enjten, shkruan DaiyMail.

Dorsey, i cili ka kujdestarinë e përbashkët të djalit të tij pasi ai u nda nga ylli i Glee, Naya në qershor të vitit 2018, u mërzit dukshëm gjatë ditës ndërsa u zgjua për realitetin e asaj që kishte ndodhur.

Duke iu përgjigjur derës së Dorseyt, 36 vjeçari, ishte shumë i shqetësuar për t’iu përgjigjur ndonjë pyetje, thjesht duke thënë se duhej të kujdesej për djalin e tij të vogël.

Miqtë thanë që aktori nuk kishte ‘ide’ se ish-gruaja e tij e kishte marrë djalin e tyre Josey në Liqenin Piru, pranë Santa Clarita të mërkurën.

Familja e shtëpisë së Dorseyt në Los Angeles tha për DailyMail.com se Dorsey u drejtua menjëherë në vendin popullor turistik sapo u njoftua se djali i tyre u gjet i vetëm në një varkë.

Sgt Kevin Donoghue nga Zyra e Sherifit të Qarkut Ventura, tha se më shumë se 100 policë janë duke e kërkuar trupin e Nayas – dhe kërkimi do të vazhdojë edhe natën.

Kërkimi për aktoren rifilloi të enjten.

Ky kërkim përfshin helikopterë nga Zyra e Sherifit dhe Rojet bregdetare, si dhe ekipe të shumta zhytëse që veprojnë nga gjashtë varka.

FOTO GALERI
2/7

Top Channel