(Fotot) Durrës/ Tenton të shmang aksidentin, makina del nga rruga dhe përplaset e bordurat e hekurit

08/07/2020 09:39
Foto ilustruese

DURRËS-  Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të mërkure në qytetin e Durrësit, ku një makinë tip ‘Golf’ ka dalë nga rruga duke u përplasur me disa bordura hekuri të vendosura anash.

Mësohet se makina tip volkwagen ‘Golf’ ka tentuar të shmang një përplasje me një makinë tjetër dhe ka përfunduar kështu, jashtë korsisë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Aleksandër Goga”, ndërsa për fat të mirë nuk ka persona të lënduar.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel