Gryka e Këlcyrës/ Po priste degë, bie nga lartësia dhe humb jetën 62-vjeçari

07/07/2020 16:17

Një burrë ka humbur jetën pasi ka rënë nga lartësia në Grykën e Këlcyrës.

Mësohet se i ndjeri është 62-vjeçari Avdul Merko, me profesion kasap.

Merko kishte shkuar për të prerë degë dhe fatalisht ka rrëshqitur duke humbur jetën.

Top Channel