Një aksident ka ndodhur disa minuta më parë në Tiranë.

Mësohet se rreth orës 18:35, në rrugën “Dedë Gjo Luli”, mjeti autobus me drejtues F.G., ka aksidentuar biçiklistin, shtetasin e mitur me iniciale G.R., 17 vjeç, i cili ndodhet ​ në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel