Policia dhe ministri Zemaj largohen nga Infektivi, askush nuk jep detaje për vdekjen e pacientëve

05/07/2020 12:39

Policia e Kosovës dhe ministri Zemaj janë larguar nga Infektivi, ndërsa askush nuk jep detaje për vdekjen e 4 pacientëve

Ministri Shëndetësisë, Armend Zemaj është larguar nga Klinika Infektive, pa dhënë detaje se çka ndodhi me vdekjen e katër pacientëve me Covid-19.

Dyshohet se pacientët kanë vdekur nga mungesa e oksigjenit.

Ndërkohë, edhe Policia e Kosova ka larguar shiritat me të cilët ishe rrethuar një hapësirë para infektives./kosovapress

Top Channel