Njihuni me “kopjet” e 12 njerëzve të rëndësishëm në botë (FOTO)

05/07/2020 11:13

Të gjithë ne kemi sozinë tonë diku në botë, por ndoshta nuk do e njohim kurrë. Këta njerëz të famshëm kanë pasur të fatin të shoh nga afër “kopjet” dhe për hir të së vërtetës ngjashmëria mes tyre është e frikshme.

Nga Kim Jong-un, te Shakira, në fotogalerinë e mëposhtme do të njiheni me disa nga sozitë e njerëzve të rëndësishëm në botë.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel