“E vraftë zoti”/ Mallkimet në rrjet pse nuk zgjodhi djemtë, Antoneta e tronditur

05/07/2020 15:39

Antoneta zbuloi në rubrikën “PërPuthen” se ndaj saj kanë nisur një lumë mesazhesh negative, pasi vendosi që të largohet e vetme nga emisioni.

Disa nga këto mesazhe produksioni i “E Diell” kishte vendosur që t’i transmetonte dhe të merrte një përgjigje nga Antoneta.

Disa nga mesazhet e përzgjedhura ishin, “Antoneta je shumë fallco”, “Je shumë gënjeshtare”, ndër të tjera komenti që përkonte dhe në një mallkim ndaj saj, ishte “e Vraftë zoti Antonetën”.

Antoneta u trondit jo pak nga këto komente dhe shtoi se dhe asaj i kanë mbërritur në rrjete sociale mesazhe të shumta denigruese.

Top Channel