Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin Rrogozhinë-Peqin.

Mësohet se një mjet tip “Benz” ka përplasur një motor dhe si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i këtij të fundit.

Viktima raportohet të jetë rreth 50-vjeç

Vijon…

Top Channel