“Bisha” me fytyrë engjëlli, njihuni me bukuroshen muskuloze që ‘thyen në mes’ këdo (FOTOT)

04/07/2020 10:20

24-vjeçarja Julia Vins është një prej vajzave më “muskuloze” në botë. E reja ruse merret prej vitesh me palestër dhe njihet gjërësisht si “Barbie” me muskuj.

Bukuria dhe format shpërthyese fizike janë një kombinim jo i zakontë, që e kanë kthyer Julian në një yll në rrjetet sociale.

Shihni FOTOT:

FOTO GALERI
1/15

Top Channel