Vesi i çuditshëm i futbollistes Uendi Muja para fillimit të ndeshjes. Shkoj në tualet dhe…

03/07/2020 20:27

Futbollistja e kombëtares shqiptare të futbollit për femra, Uendi Muja, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon.

Gjatë fjalës së saj në studio, Uendi tha se nuk ka hequr dorë nga ëndrra e saj e hershme, modelingu, mirëpo duket se ajo ka gjetur mundësinë ta ndërthurë atë dhe me futbollin.

E pyetur nga Bieta për vesin që ajo ka para çdo ndeshje, Uendi zbuloi se shkon në tualet dhe shikon veten në pasqyrë, a duket mire apo jo.

 

Top Channel