FOTO/ “Tërbohen” fëmijët e pasanikëve, nisin shpenzimet e “çmendura”

03/07/2020 16:51

Fëmijët e të pasurve në të gjithë botën kanë treguar në rrjete sociale se si po e festojnë heqjen e masave të COVID-19.

Dikush zgjodhi që të vizitonte ndonjë vend ekzotik, ndërsa ndër fotot më të spikatura është ajo e një djali i cili zhvilloi një takim romantik brenda një makine “Rolls Royce”, në të cilën nuk mungoi dhe një shishe me verë të kuqe.

Duket se koronavirusi ka lënë një periudhë pushimi këta të rinj, ndërsa tani kanë zgjedhur të shpalosin të gjithë fuqinë financiare të prindërve të tyre. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel