Aktori 62-vjeçar fejohet me vajzën 24-vjeçare, por i ndodh e papritura (FOTO)

02/07/2020 12:36

Aktori Dolph Lundgren, 62 vjeç njoftoi se ishte fejuar me një vajzë të re, e cila është 38 vjet më e vogël se ai. Dolph e dha lajmin në Instagram, ku nuk munguan mesazhet e urimit.

Mirëpo, shumë ndjekës e vune në lojë për moshën e partneres dhe faktin që ajo ngjan me vajzën e tij. Emma Krokdal, 24 vjeçe tregoi unazën ne rrjetet sociale, por komentuesit e kanë masakruar, ashtu siç kanë bërë edhe me aktorin e njohur.

“T’u fejua vajza? Urime Dolph”, shkruante dikush.

Vajza e madhe e aktorit, Ida, ka fiks të njëjtën moshë, 24 vjeçe. Ai ka dhe një vajzë tjetër, Greta Eveline Lundgren, 19 vjeçe.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel