Këngëtarja me famë botërore Rihanna ka “çmendur” ndjekësit në rrjete sociale, në reklamimin që i ka bërë një kompanie veshjesh.

32-vjeçarja ka pozuar me të brendshme ngjyrë rozë mjaft të ngushta, të cilat nxirrnin më në pah asetet e saj bombastike.

Duket se këngëtarja i ka thënë “stop” publikimit të projekteve të reja në këngë dhe për momentin është duke shijuar suksesin jashtë skenës.

Top Channel