“Aman”, Dafina, Ledri dhe Lumi B publikojnë bashkëpunimin e ri

01/07/2020 22:35

Për ditë me radhë Dafina Zeqiri, Ledri Vula e Lumi B i kanë mbajtur fansat nën tension, teksa kanë lajmëruar një bashkëpunim të ri të tyre.

Sot, treshja e artistëve ka publikuar videoklipin e “Aman”, një këngë që pritet të kthehet menjëherë në hit. Në klip mbizotërojnë skenat me ngjyra verore dhe plot ritëm.

Për tekstin dhe melodinë e këngës janë kujdesur Dafina, Ledri e Lumi, mix/masterin e ka bërë Deard Sylejmani, ndërsa videoja u punua nga Entermedia.

Kënga është gjithashtu pjesë e albumit të ri të Dafinës, “Dafinë moj”, që pritet të publikohet shumë shpejt.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel