Në televizor del më e bukur, situata e sikletshme e gazetares me shitësen në furrën e bukës

30/06/2020 19:14

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar gazetarja Sidorela Gjoni. Teksa po flisnin për eksperiencat e tyre në ekran dhe sa ndikim ka paraqitja fizike në të, Sidorela zbuloi një episod mjaft interesant që i ka ndodhur me një shitëse në furrën e bukës.

Në momentin që ka hyrë në dyqan, Sidorela thotë se shitësja e pyeti se a është ajo gazetarja që raporton për covidin dhe në momentin që ajo e ka pohuar, shitësja i ka thënë dukesh më e bukur në ekran se sa live.

“Kisha dalë dhe ime më thotë që duhet të blesh bukë kur të vish në shtëpi. Hy në dyqan dhe i them shitëses një bukë dhe më thotë ti je ajo e covidit, po i them, aha aty dukesh më e bukur”, tregoi Sidorela.

Top Channel