Bieta Sulo largohet nga studio në mes të emisionit: Ika, vazhdoni ju…

30/06/2020 19:35

Në studion e emisionit “Ftesë në 5” u fol për bukurinë dhe një ndër të ftuarat ishte moderatorja Valbona Mhilli. Kur u pyet nga Bieta se kush moderatore sipas saj është më e bukur, Valbona nisi të fliste dhe të përshkruante Bietën, duke e cilësuar si një “bukuri natyrale”.

Bieta e sikletosur jo pak nga ky vlerësim, bëri sikur u largua nga studio dhe vendin ja la tre të ftuarve. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel