Gjiko dhe Elita Rudi janë një ndër çiftet më të dashur të showbizit shqiptar, që gjithmonë ndajnë në rrjetet sociale momente të bukura me njëri-tjetrin.

Për ditëlindjen e 27-të të kësaj të fundit u organizua një festë familjare dhe ajo çfarë rrëmbeu vëmendjen e publikut ishte urimi i ëmbël i këngëtares për bashkëshorten e tij.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime…nëna e fëmijës tim…rrahja e zemrës time” -shkroi ai në anglisht në përshkrimin e fotos ku shfaqet duke puthur Elitën.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel