FOTO/ Ishin duke luajtur në dhomë, momenti kur vogëlushët “zihen përfund” nga rafti…

29/06/2020 23:01

Një nënë në SHBA ka ndarë në rrjete sociale videon, ku shihen dy binjakët e saj teksa “zihen përfund” nga rafti që ndodhej në dhomën e tyre të gjumit. Pamjet e realizuara në shtëpinë e Nicole Oka, tregojnë djalin e saj Dominic dhe motrën e tij binjake Clara duke luajtur në dhomën e tyre të gjumit, por teksa afrohen pranë raftit të librave, ajo i “zë përfund”. Fatmirësisht raportohet se  vogëlushët nuk u dëmtuan nga ky incident.

“Në fakt e kisha këtë frikë. E ndieja që një gjë e tillë do të ndodhte. E imagjinoni, fëmijët e mi mund edhe të kishin vdekur. Por fatmirësisht ata arritën të shpëtonin dhe kjo falë fuqisë së zotit”, u shpreh Clara.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel