Margaret: Do të vish kollovar në Tiranë? Rexhepi jep përgjigjen befasuese në ‘PërPuthen’

28/06/2020 15:48

Margaret dhe Rexhepi ishin në një takim së bashku.

Takimi i dyshes shkojë shumë mirë dhe kjo gjë u reflektua dhe në sytë e publikut. Teksa gjërat janë duke shkuar në rrugë të mbarë dhe mes tyre shihet se ka kimi, dyshja po diskutonte për plane afatgjata, mes të cilave ishte dhe martesa. Në një moment Margaret pyet Rexhepin se ku do të jetojnë nëse do të krijojnë një lidhje bashkë dhe a është ai i gatshëm për të jetuar me të në Tiranë.

“A do të vish kollovar këtu”, pyet Margaret. “Pse jo”, u përgjigj Rexhepi. Sakaq, Margaret konfirmoi në studio se takimi që zhvilloi me Rexhepin ishte më i miri që ka bërë që prej ardhjes në “PërPuthen”, duke shtyrë më shumë drejt finalizimit të një çifti të ri në emision.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel