Plazh në kohën e Covid-19/ Imazhet e veçanta të shkrepura nga lart (FOTO)

27/06/2020 11:25

Jemi zyrtarisht në sezonin turistik të verës! Moti i ngrohtë dhe rrezet e diellit duhet të shijohen patjetër!

Shumë qytetarë kanë zgjedhur që këtë të shtunë ta kalojnë në plazhet e jugut.

LSA ka publikuar disa fotografi shumë të bukura nga Radhima, e parë nga lart. Në këto imazhe shihen njerëzit teksa shijojnë rrezet e diellit, e të tjerë që kanë hyrë që të lahen në det.

E teksa jemi ende në periudhën e pandemisë Covid-19, sigurisht që njerëzit duhet që të bëjnë kujdes e të marrin masat e duhura edhe kur janë në plazh.

FOTO GALERI
2/17

Top Channel