Asnjë si Ronaldo, ylli merr dhuratën më të çmuar në botë (FOTO)

25/06/2020 10:03

Cristiano Ronaldo është një nga disa të zgjedhurit në botë që zotëron orën më të shtrenjtë të markës “Rolex” në histori.

Superylli i Juventusit u shfaq në “Dubai Globe Soccer Awards” përsëri në janar me orën Master Ice Rolex GMT në dorë.

Vlera e kësaj ore mendohet të jetë rreth 371,000 funte (afro 410 mijë euro) dhe është e ndërtuar nga ari i bardhë 18 karat.

Vetëm një numër i zgjedhur i klientëve zotëron orën, e cila përshkruhet si: “një shkrirje e përsosur e luksit ekstravagant dhe inovacionit teknologjik” nga Bob’s Watches.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel