Ngeli me 5 mijë lekë për 24 orë, ish-banorja e Big Brother: Vuajta për bukë!

24/06/2020 22:47

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar ish-banorja e Big Brother 9, Gerta Shino.

Gerta zbuloi se një ditë nuk kishte të holla të mjaftueshme dhe në xhep kishte vetëm pesë mijë lekë. Papritur tregon se i lindi ideja që të ushqehej vetëm me pesë mijë lekë dhe këtë eksperiencë ta ndante me ndjekësit e saj në “Youtube”.

“Kam vuajtur gjithë natën për bukë, kisha uri”, tregon ish-banorja. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel