Vlorë/ Era e fuqishme rrëzon pemën në Sheshin e Flamurit

23/06/2020 22:12

Vlora është përfshirë nga erëra të forta ditën e sotme dhe si pasojë një pemë është rrëzuar në Sheshin e Flamurit.

Nga dëshmitarë në vendngjarje bëhet me dije se fatmirësisht nuk ka pasur viktima.

Nuk dihet nëse era ka shkaktuar dëme të tjera.

Top Channel