Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar grimieri Dario Doka.

Mario ka një pasion të madh për piercing dhe në trupin e tij ka bërë disa të tilla.

Dy prej të cilave ai nuk ngurroi t’i tregonte live në studio. Dario zbuloi se ka bërë piercing në zonën e gjoksit dhe në gjuhë, ndërsa shtoi se në të ardhmen dëshiron të bëjë dhe disa të tjera.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Top Channel