Shi dhe breshër i frikshëm në Turqi, gazetarja gjakoset teksa raporton live

23/06/2020 16:29

Reshje të dendura shiu kanë “pushtuar”  Stambollin ditën e sotme. Reshjet e shiut të shoqëruara dhe me breshër, kanë përmbytur në tre qytetin më të madh turk. Në pamjet e bëra virale, shikohet gazetarja e CNN në Turqi, e cila si pasojë e breshrit është gjakosur.

Përpos përmbytjeve, deri më tani nuk raportohet për dëme në njerëz.

FOTO GALERI
3/11

Top Channel