Lady Diana ishte një ikonë edhe në modë. Veshjet e saj kopjohen edhe në ditët e sotme, nga nuset e familjes Mbretërore dhe jo vetëm.

Në fotot e mëposhtme do shihni si Kate Middleton dhe Meghan Markle kanë kopjuar vjehrrën e tyre të ndjerë në dalje të rëndësishme publike.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel