Një blogere e njohur në rrjete sociale, e cila u bë milionare në moshën 15-vjeçare, ka vdekur pas një aksidenti me motor në Bali. Rusja Anastasia Tropitsel, 18-vjeçe, pësoi lëndime në kokë kur u rrëzua në një autostradë të Kawasakit, në ishullin Indonezi. I dashuri i saj, Victor Maydanovich, 30-vjeç, i cili ishte duke udhëtuar pranë saj me një tjetër motor, tha se ajo ishte duke ecur me një shpejtësi prej 100 km/h duke humbur kontrollin dhe si pasojë u përplas me një gardh  buzë rrugës.

“Anastasia po udhëtonte me një shpejtësi prej 100 kilometrash në orë në autostradë, ku thuajse të gjithë udhëtojnë me këtë shpejtësi. Ajo gjithmonë ka pasur siguri kur hipte në motor, nuk e di çfarë ndodhi. Kam mbetur i befasuar”, u shpreh Victor.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel