FOTO/ “Godasin” Arbenita dhe Fero, postojnë foton e “nxehtë” nga shtrati

21/06/2020 17:38

Reperi nga Kosova Fero dhe e dashura e tij Arbenita shpesh ndajnë foto të njëri-tjetrit në rrjete sociale, duke mos u kursyer për të treguar dhe pjesë nga momentet intime.

Në një “story” në “Instagram” këngëtari dhe modelja shihen shtrirë në të njëjtin shtrat, duke u përqafuar.

Pavarësisht lajmeve se marrëdhënia e tyre ka pësuar krisje, duket se ato janë më të lumtur se kurrë në krahë të njëri-tjetrit.

Top Channel