Angli/ Plas sherri mes femrave, hundë e nofulla të thyera (Foto)

20/06/2020 15:04

Disa pamje amatore e publikuar nga mediat e huaja tregon momentin kur dy femra vazhdimisht shqelmojnë në kokë një grua tjetër, ku si pasojë ka mbetur me hundë dhe nofull të thyer.

E gjitha ndodhi në ‘Portsmouth’ të Anglisë, ku të pranishmit vrapuan për ta ndihmuar viktimën.  Videoja është postuar nga e ëma e viktimës, duke shpresuar se me publikimin e pamjeve do të ndihmohet policia për të kapur agresoret e 20-vjeçares.

Në pamjet shihet vajza duke qëndruar e shtrirë në tokë, ndërsa dy tjera e godisnin vazhdimisht në kokë me shqelma, madje duke e shkelur.

Viktima është dërguar me urgjencë në spitalin Mbretëresha Alexandra, nga ku është bërë e ditur se ka pësuar lëndime serioze. E ëma e saj ka shkruar në Facebook, sesi bijës së saj i është thyer hunda dhe nofulla.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel