Nuk janë siç duken, ja e vërteta e madhe që fshihet pas këtyre 11 fotove

19/06/2020 11:51

Ylli i Instagramit ka zbuluar për herë të parë disa nga hilet që ata përdorin për të dalë gjithmonë perfekt në rrjetet sociale.

Rianne Meijer ka mbi 628 mijë ndjekës në Instagram dhe pëlqehet shumë nga ndjekësit e saj, por edhe nga firma të njohura të modës.

Ajo që e bën të veçantë Rianne është fakti se nuk ka frikë të tregojë realitetin prapa fotove të saj në dukje perfekte.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel