Finalja e Kupës së Italisë/ Napoli-Juventus, përfundon pjesa e parë

17/06/2020 21:57

Ka përfunduar pjesa e parë e finales së Kupës së Italisë midis Napolit dhe Juventusit në shifrat 0-0.

Takimi po luhet në “Olimpiko” të Romës dhe është pa tifozë për shkak të pandemisë.

Sa i përket rasteve Napoli ka pasur mundësi më të pastra, ku goditi edhe shtyllën.

Top Channel