Andi Lila: Ja cila është moderatorja sportive më seksi!

06/06/2020 17:19

Ish futbollisti i Kombëtares dhe futbollist i Kf Tirana, Andi Lila ka qenë i ftuari i gazetares Kilda Hysenbegasi në Pop Culture.

Gjatë bisedës për jetën e tij dhe profesionin, Andi është pyetur se cila është moderatorja më e bukur sportive.

“Më e bukur apo seksi”- ka thënë ai duke qeshur.

Më tej ka vazhduar: Moderatorja më seksi është Ilda Bejleri, është dhe shoqja ime. Nuk është vetëm simpatike por edhe shumë e zonja në profesion”. – ka përfunduar Andi.

Top Channel