Vdekje natyrale, vetëvrasje apo vrasje? VIP-at që vdiqën në rrethana të çuditshme…

04/06/2020 19:37

Të pabesueshme, shokuese dhe të habitshme- kështu mund të përshkruhen vdekjet e disa prej VIP-ave përgjatë historisë.

Ishin vdekje natyrale apo komplote? Versionet zyrtare ekzistojnë, por teoritë surrealiste vazhdojnë të gjejnë vend edhe shumë vite pas vdekjes së tyre.

FOTO GALERI
1/18
Diana, Princesha e Uellsit dhe Dodi Al-Fayed - Paparacët që i ndoqën u fajësuan për vdekjen e tyre, por biznesmeni Mohamed Al-Fayed tha se vdekja e të dyve ishte një komplot kundër princeshës së Uellsit.

Top Channel