Kelly Bensimon nuk e di ç’është “plakja”, dhe kurrë nuk heziton të tregojë trupin e saj mahnitës.

Ylli 52 vjeçar i “Real Housewives of New York” është fotografuar më në formë se kurrë në një plazh të Floridas, teksa shëtiste qenin e saj.

E veshur me bikini ngjyrë pink, Kelly nuk e tregonte aspak moshën reale. Për më shumë shihni galerinë:

FOTO GALERI
1/6

Top Channel