Bëri një tatuazh poshtë gjoksit/ Moderatorja e njohur tregon reagimin e mamasë…

02/06/2020 18:36

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar moderatorja Alma Çelaj.

Së fundmi, Alma ka pozuar në plazh, por në pah i ka dalë një tatuazh poshtë gjoksit, të cilën moderatorja thotë se e ka bërë në këtë kohë karantine. Moderatoren për tatuazhin e ka “kritikuar” dhe e ëma, e cila i ka kërkuar “llogari” Almës duke i thënë: “kjo është mënyra më e mirë për t’më treguar  tatuazhin?”.

“Mami kur e pa më mori direkt në telefon dhe më tha çfarë është kjo gjë. (Në studio po flitej që nuk vihet re) Sa mirë do të ishte sikur dhe mami të mos e kishte vënë re. Mori në telefon dhe tha kjo ishte mënyra më e mirë për të më treguar tatuazhin? Më mirë thashë se s’ta them dot përballë. Mjaftoi që mami të merrte një surprizë”, tha Alma.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel