Tirana e do titullin në fushë/ Egbo kërkon të largojë euforinë: Na presin finalet

25/05/2020 20:19

Tirana është pretendentja kryesore për titullin kampion në Superiore, por te bardheblutë i cilësojnë si finale, ndeshjet e mbetura.

Top Channel ndoqi stërvitjen e fundit të formacionit kryeqytetas, dhe në prononcimin e dhënë, trajneri Egbo’ i kërkoi ekipit të qëndrojë me këmbë në tokë, pavarësisht renditjes.

Për më tepër ndiqni kronikën e përgatitur nga gazetari ynë, Endi Tufa.

Top Channel