Me maska dhe doreza/ SHBA ndryshe nga e gjithë bota, hap edhe lokalet e striptizmit (FOTO)

19/05/2020 14:48

Shtetet e Bashkuara po përgatiten të ringjallin ekonominë, pas 2 muajve në krizë të thellë për shkak të koronavirusit.

Një ndër realitetet që do pësojnë ndryshime për shkak të pandemisë janë edhe lokalet e striptizmit, ku balerinet do të punojnë me maska dhe doreza.

Den Strip Club në Cheyenne, Wyoming, një nga vendet më të njohura të argëtimit për të rritur është duke u përgatitur për rihapjen, shkruan Shqip. Dhe kështu midis, dorezave dhe veçanërisht maskave, vajzat janë të gatshme të mirëpresin klientët.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel