Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka festuar të enjten 41-vjetorin e lindjes. Mes shumë urimeve nga fansat, miqtë dhe kolegët, Bleona ka marrë edhe një dhuratë shumë të veçantë nga familjarët.

Dy prindërit e saj, Oli dhe Nazmiu i kanë bërë dhuratë këngëtares një tortë, e cila ishte dizajnuar në formën e yllit të “Walk of Fame”, ku në mes gjendej fotografia e Bleonës.

Sot, këngëtarja ka publikuar edhe fotot nga ditëlindja e veçantë dhe si gjithmonë, Bleona mbetet një yll.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel