Një tjetër rast me Covid-19 është shënuar në Kurbin.

Autoritetet konfirmojnë se një punonjëse fasonerie doli pozitive, duke rritur në këtë mënyrë numrin e rasteve në këtë vatër të re.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se janë kryer 8 teste të reja gjatë 24 orëve të fundit dhe ka një të infektuar, e cila sërish është punonjëse e fasonerisë.

Top Channel