“Krenaria jonë”/ Manastirliu: Ja kush janë 10 mjekët dhe 20 infermierët që dërguam në Itali.

30/03/2020 13:06

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar emrat e 10 mjekëve dhe 20 infermierët tanë që do të shërbejnë në spitalin e Brescias.

Ndërsa i rendit me radhë emrat e tyre, Manastirliu thotë se ata janë krenaria jonë.

Postimi

Ornela, Alma, Erisela, Ermali, Orgesti, Bledi, Erxhymenti, Doina, Andriana, Lindita, Qazimi, Alma, Juliani, Serxhio, Kristiani, Suela, Eraldi, Evani, Albani, Manjola, Arjani, Eduart, Korabi, Ermali, Alfonsi, Ardit, Ervis, Almarin, Elisabeta, Blerim jeni #krenaria jonë??
10 mjekët dhe 20 infermierët tanë do të shërbejnë në spitalin e Brescias, në një prej zonave më të goditura nga #COVID-19 në Itali❗️
#FORCA
#JEMIMEJU ????

Top Channel