Modeli shqiptar i martuar me miliarderen kineze: Do të sjellim 200 000 maska për doktorët

29/03/2020 20:17

Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka njoftuar nëpërmjet një statusi në Facebook se ai dhe gruaja e tij kanë vendosur që të sjellin 200 000 maska nga Kina për heronjtë tanë, mjekët.

Ai shkruan:

Kam nderin dhe kenaqesine te ndaje me ju miqe te dashur kete lajm te mire per Shqiperine tone te dashur .Une dhe Nusja ime kemi vendosur te ndihmojme Shqiperine ne keto dite te veshtira.

Se shpejti do arrijne nga Kina 200.000 maska mbrojtese per HERONJTE TONE (DOKTORET) qe po luftojne me armikun e padukshem ne vijen e pare te Luftes.

Per Shqiperine qe duam duhet qe gjithe bashke te bejme aq sa eshte e mundur. Te qendroni sa me shume ne shpi eshte nje ndihme shume e madhe ne keto dite.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel